Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Kontakt

Informacje

Hity sklepowe

» O pracowni

O pracowni

Właścicielem sklepu internetowego kochamkropki.pl jest firma

 
Rafał Kuchta Pracownia Autorska

ul. Dylakowska 11

46-043 Biestrzynnik.

NIP 749-143-99-20

Regon 532238497
która została wpisana dnia 12.05.2011r. do prowadzonej przez Burmistrza Ozimka ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 2918.

 

Kochamkropki to pracownia w której powstają użyteczne i dekoracyjne przedmioty.

Rzeczy, które tu Państwo znajdą są unikatowe, często tworzone w krótkich seriach lub w pojedynczych egzemplarzach. Nowe realizacje pojawiają się w sklepie co kilka dni. W zakładce - "Przedmioty na zamówienie" można obejrzeć przykładowe projekty  które, podczas zamawiania można indywidualnie zmieniać, np poprzez podanie imienia do wyhaftowania, bądź zmianę koloru aplikacji.
Staram się by wszystkie przedmioty były jak najdokładniej wykonane, choć nigdy nie będą idealne, ponieważ są tworzone ręcznie i ręcznie wykańczane.
Cena poszczególnych rzeczy zależy przede wszystkim od ilości czasu potrzebnego na ich wykonanie oraz od kosztu materiałów. Priorytetem jest staranność wykonania, funkcjonalność oraz design.

Dlaczego kropki? Jest to motyw przewodni w pracowni, lecz nie jedyny. Kropki są uporządkowane to wzór geometryczny a jednocześnie kropki są kobiece i frywolne. Czasem nie sposób im się oprzeć :-).


 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl